Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí ve Velehradě a okolí

P Ú S Č P S N
28
ZÁJEZD TERCHOVÁ 28. 9. 2020
Terchová 2020 – zrušeno
29
Pouť k výročí úmrtí Antonína Cyrila Stojana 2020
30 1
Změna otevírací doby na poště
2
Strašný pátek na Modré - dýně
3
Akce Klášter
Koncert - Musica Animata
Perníkové dýňohraní
4
Akce Klášter
Kytarový koncert Štěpána Raka - Domov můj
Perníkové dýňohraní
5
Sběr oblečení pro Diakonii Broumov podzim 2020
6
Sběr oblečení pro Diakonii Broumov podzim 2020
7
Sběr oblečení pro Diakonii Broumov podzim 2020
Prodej chlazené drůbeže
8
Sběr oblečení pro Diakonii Broumov podzim 2020
9
Sběr oblečení pro Diakonii Broumov podzim 2020
Druhé kolo voleb do Senátu ČR
10
Přednáška - mytologické příběhy
Druhé kolo voleb do Senátu ČR
11
12
Topenářský servis
Změna úředních hodin v době vládního opatření
13 14 15
Upozornění - Zubní ordinace MUDr. Horákové
16
Drůbežárna Prace
Upozornění - Zubní ordinace MUDr. Horákové
17
VEČERKA VELEHRAD
18
Lidová flétna s Vítem Kašpaříkem
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

 

Obecní úřad

Mgr. Aleš Mergental
starosta
572 571 115,  776 164 538
starosta@velehrad.cz
Bc. Jan Václav Kučera
1.místostarosta
572 571 115
info@velehrad.cz
Ing. Pavel Zůbek
2.místostarosta
572 571 115
info@velehrad.cz
Ing. Jana Březinová
účetní
572 571 115
ucetni@velehrad.cz

Eva Hanáčková
matrikářka

572 571 115
matrika@velehrad.cz

Anna Kremplová

veřejný opatrovník

572 571 115

opatrovnik@velehrad.cz

Zastupitelstvo

Mgr. Aleš Mergental starosta Pro Velehrad
Bc. Jan Václav Kučera 1. místostarosta Velehrad - dobré místo
Ing. Pavel Zůbek 2. místostarosta VELNEZ
Ing. Jana Březinová člen ZO Velehrad - dobré místo
Mgr. et. Mgr. Radek Gajdoš člen ZO Pro Velehrad
Stanislav Jurák člen ZO VELNEZ
Mgr. Tereza Kovaříková člen ZO Velehrad - dobré místo
Kristýna Krysová člen ZO Pro Velehrad
Ing. Vojtěch Luža člen ZO Pro Velehrad
Mgr. Antonín Oliva člen ZO Pro Velehrad
Zdeněk Sonntag člen ZO VELNEZ

Finanční výbor

  • předseda: Zdeněk Sonntag
  • členové: Mgr. et Mgr. Zdenka Němečková, Ing. Marta Tománková

Kontrolní výbor

  • předseda: Mgr. Tereza Kovaříková
  • členové: Tomáš Luža, Sylva Vaculová

Stavební výbor

  • předseda: Stanislav Jurák
  • členové: Ing. Pavel Vrzala, Bc. Lukáš Novotný

Výbor kultury, sportu a životního prostředí

  • předseda: Ing. Vojtěch Luža
  • členové: Anna Kremplová, Mgr. et Mgr. Radek Gajdoš, Mgr. Antonín Oliva,Ing. Tomáš Valer

Výbor školský a sociální

  • předseda: Ing. Jana Březinová
  • členové: Kristýna Krysová, Vladimíra Tomaštíková, Vojtěch Luža, Mgr. Tomáš Chytka