Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí ve Velehradě a okolí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1
Letní filmové (retro) projekce
2
Letní filmové (retro) projekce
Workshop pro nadšené fotografy
3
Letní filmové (retro) projekce
4
Letní filmové (retro) projekce
5
Letní filmové (retro) projekce
6 7
Předbitevní hudební sešlost
Ordinační doba MUDr. Pupík
8
Veligrad 2020 - Boj o hradiště
9
Veligrad 2020 - Boj o hradiště
10 11 12 13 14
Výzva vlčího návratu - beseda
15
Pouť Matice Velehradské 2020
Šípková Růženka - divadlo
16
Convivium - letní škola duchovní hudby
17
Convivium - letní škola duchovní hudby
18
Convivium - letní škola duchovní hudby
19
Convivium - letní škola duchovní hudby
Festival Šroubek 2020
20
Convivium - letní škola duchovní hudby
21
Convivium - letní škola duchovní hudby
22
Convivium - letní škola duchovní hudby
23
Convivium - letní škola duchovní hudby
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

 

Obecní úřad

Mgr. Aleš Mergental
starosta
572 571 115,  776 164 538
starosta@velehrad.cz
Bc. Jan Václav Kučera
1.místostarosta
572 571 115
info@velehrad.cz
Ing. Pavel Zůbek
2.místostarosta
572 571 115
info@velehrad.cz
Ing. Jana Březinová
účetní
572 571 115
ucetni@velehrad.cz

Eva Hanáčková
matrikářka

572 571 115
matrika@velehrad.cz

Anna Kremplová

veřejný opatrovník

572 571 115

opatrovnik@velehrad.cz

Zastupitelstvo

Mgr. Aleš Mergental starosta Pro Velehrad
Bc. Jan Václav Kučera 1. místostarosta Velehrad - dobré místo
Ing. Pavel Zůbek 2. místostarosta VELNEZ
Ing. Jana Březinová člen ZO Velehrad - dobré místo
Mgr. et. Mgr. Radek Gajdoš člen ZO Pro Velehrad
Stanislav Jurák člen ZO VELNEZ
Mgr. Tereza Kovaříková člen ZO Velehrad - dobré místo
Kristýna Krysová člen ZO Pro Velehrad
Ing. Vojtěch Luža člen ZO Pro Velehrad
Mgr. Antonín Oliva člen ZO Pro Velehrad
Zdeněk Sonntag člen ZO VELNEZ

Finanční výbor

  • předseda: Zdeněk Sonntag
  • členové: Mgr. et Mgr. Zdenka Němečková, Ing. Marta Tománková

Kontrolní výbor

  • předseda: Mgr. Tereza Kovaříková
  • členové: Tomáš Luža, Sylva Vaculová

Stavební výbor

  • předseda: Stanislav Jurák
  • členové: Ing. Pavel Vrzala, Bc. Lukáš Novotný

Výbor kultury, sportu a životního prostředí

  • předseda: Ing. Vojtěch Luža
  • členové: Anna Kremplová, Mgr. et Mgr. Radek Gajdoš, Mgr. Antonín Oliva,Ing. Tomáš Valer

Výbor školský a sociální

  • předseda: Ing. Jana Březinová
  • členové: Kristýna Krysová, Vladimíra Tomaštíková, Vojtěch Luža, Mgr. Tomáš Chytka